X
Produkt byl přidán do objednávky.

Kariéra - aktuální nabídka zamĕstnání

Informace pro uchazeče o zaměstnání ve společnosti Z - TRADE s. r. o.

Veškeré poskytnuté údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, obecným nařízením o ochraně osobních údajů, a budou využívány pouze za účelem výběrového řízení ve společnosti Z - TRADE s.r.o., jako správcem osobních údajů se sídlem se sídlem třída Soukenická 93, Olivětín 550 01 Broumov, a to zejména z důvodu oprávněných zájmů správce (výběr vhodného kandidáta). Veškeré poskytnuté údaje budou po ukončení výběrového řízení nejpozději však do 6 měsíců od jejich poskytnutí zlikvidovány (skartovány) v souladu s výše uvedenými předpisy. V případě, že máte zájem na tom, aby společnost Z - TRADE s.r.o. zpracovávala Vámi poskytnuté údaje za účelem evidence budoucích potenciálních zaměstnanců i po výše uvedené době, je nutné k takovému zpracování poskytnout souhlas (souhlas se zpracováním údajů je k dispozici na vyžádání na e-mailu: ztrade@ztrade.cz) . Kdykoli se můžete písemně obrátit na náš výše uvedený e-mail nebo adresu a požadovat přístup k vašim osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování. Můžete také vznést námitku proti zpracování, podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů (Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7) a máte také práva na přenositelnost Vámi poskytnutých údajů.

V případě, že v době doručení vaší žádosti nebude vyhlášeno vaší praxi žádné adekvátní výběrové řízení, Vaše žádost nebude zohledněna, evidována ani zpracovávána a veškeré Vámi poskytnuté údaje budou okamžitě nenávratně vymazány. O vymazání údajů budete samozřejmě informováni. Děkujeme za pochopení.

Personální oddělení, Z - TRADE s.r.o.

Milujete Yankee Candle a nádherné hřejivé vůně stejně jako my?

Přidejte se do našeho týmu a pomozte nám šířit radost z krásných svíček a interiérových vůní Yankee Candle, WoodWick a Millefiori Milano.

HPP, DPP - Asistent/ka prodeje Yankee Candle pro PRAHU

Kde: Nově připravovaná prodejna Na Rybníčku 1329/5, 120 00 Praha 2

Přijímáme příjemné a spolehlivé asistentky prodeje na plný úvazek a brigádu.

NÁSTUP OD 1. SRPNA 2019

Životopisy zasílejte na E-mail zamestnani@ztrade.cz

 Co Vás čeká?

  • Prodej vonných luxusních značek Yankee Candle
  • Prezentace novinek a slev na vůně měsíce
  • Poradenská činnost na prodejně
  • Poskytování vysoké úrovně zákaznického servisu
  • Sledování a vyhodnocování potřeb trhu
  • Práce s uživatelsky přívětivým pokladním systémem
  • Práce s MS programy (především Excel a Outlook)
  • Administrativní činnost týkající se chodu prodejny
  • Přejímka zboží
  • Aktivní doplňování zboží
  • Péče o vzhled a čistotu prodejny
  • Pracovní doba pondělí až pátek 9 – 17:30, s půlhodinovou přestávkou na oběd
  • Sobota 9 až 13 hodin bez pauzy (max. 2 soboty v měsíci)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Slušné, milé, příjemné a profesionální vystupování
  • Reprezentativní vzhled
  • Dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
  • Chuť, nadšení a zapálení do práce
  • Osobní zájem a vztah k prodávanému sortimentu
  • Umění naslouchat svým zákazníkům
  • Pracovitost, samostatnost a loajalitu
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Organizační schopnosti
  • Znalost anglického jazyka výhodou

Co vám můžeme nabídnout?

  • Dobré platové podmínky
  • Zaměstnanecké benefity
  • Zaškolení ve znalostech našich produktů
  • Příjemné, nově vybavené pracovní prostředí
  • Firemní oblečení
  • Plně vybavené zázemí (wc, přívod vody, lednice, v. konvice, kávovar, mikrovlnná trouba, ...)
  • Práci na HPP, v případě brigády na DPP (120Kč/hod. + individ. prac. doba)
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Práci vhodnou pro absolventy
  • Nástup možný v průběhu května

HPP - Asistent/ka prodeje v prodejně Yankee Candle pro Brno

Kde: v Brně v Avion Shopping Park

Přijímáme příjemné a spolehlivé asistentky prodeje na plný úvazekNÁSTUP MOŽNÝ IHNED.

Životopisy zasílejte na e-mail: zamestnani@z-trade.cz.

Co vás čeká?

  • Prodej vonných luxusních značek Yankee Candle, WoodWick a Millefiori Milano na prodejně Yankee Candle v OC Avion Brno
  • Prezentace novinek a slev ve vůních měsíce
  • Odborné poradenství na prodejně
  • Sledování a vyhodnocování aktuálních potřeb trhu
  • Administrativní činnost v rámci chodu prodejny
  • Spolupráce s mladým a přátelským kolektivem
  • Pracovní doba rozdělena na krátký a dlouhý týden včetně víkendů, 12-ti hodinové směny

Jaké znalosti a dovednosti očekáváme?

  • Osobní zájem a vztah k nabízenému sortimentu
  • Umění naslouchat zákazníkům

Co můžeme nabídnout?

  • Dobré platové podmínky (HMM 18 500 - 21 400 Kč)
  • Zaškolení ve znalosti prodávaných produktů
  • Možnost seberealizace
  • Dlouhodobou spolupráci na HPP
  • Plně vybavené zázemí
  • Nástup možný ihned

Těšíme se na vás

DPP - Asistent/ka prodeje v prodejně Yankee Candle pro Brno

Kde: v Brně v OC Olympia a Avion Shopping Park

Přijímáme příjemné a spolehlivé asistentky prodeje na vedlejší pracovní poměr. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.

Životopisy zasílejte na e-mail: zamestnani@z-trade.cz

  • Prodej vonných luxusních značek Yankee Candke, WoodWick a Millefiori Milano ve specializované prodejně Yankee Candle, OC Olympia a Svicky.cz, Avion Shopping Park v Brně

Co můžeme nabídnout?

  • Dobré platové podmínky (100 - 113 Kč/hod.)
  • Dlouhodobou spolupráci na DPP
  • Práci vhodnou pro absolventy a studenty

Vytisknout stránku

© 2019, Z-TRADE s.r.o. – všechna práva vyhrazena | CZ | SK | EN | Obchodní podmínky | Mapa stránek